WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019
 
 
Strona główna

НАГОРОДИ У ПРОГРАМІ

Не зволікайте та приєднуйтесь до вже зареєстрованих в WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019. Це єдиний шлях до широкого вибору призів.

Після входу в систему кожна видаткова накладна з придбання фільтрів WIX Filters наближає до вашого ідеального набору винагород за нашого каталогу. Це просто - чим вища вартість покупок, зарахована на вашому рахунку, тим більше призів, і вони все більш і більш привабливі!

Регулярність і послідовність в дії роблять вигоду. Вже 13 серпня ми дізнаємося 20 найкращих результатів покупок, зроблених з березня по липень, які ми винагороджуємо запрошенням на двох у ЕКСПЕДИЦІЮ WIX FILTERS Звучить таємничо?

Зареєструйтеся у програмі і одразу дізнайтеся більше про це!

WIX Filters

ТИСЯЧІ НАГОРОД ЧЕКАЮТЬ

Побутова техніка, електроніка, спортивні товари, інструменти, та багато корисного, за ПОДАРУНКОВІ КАРТКИ популярних торгових мереж! Боріться, перевищуючи порогові значення покупок в цьогорічному WIX FILTERS ALWAYS WIN. Не зволікайте! Зареєструйтесь та приєднуйтесь до конкурсу!

WIX Filters

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ЕКСПЕДИЦІЇ WIX FILTERS!

Познайомтеся з WIX Filters зсередини, відчуйте себе комфортно в серці Вроцлава, скуштуйте страви польської кухні, подивіться, що може зробити найкращий мім- Ireneusz Krosny - і танцюйте цілу ніч з друзями з вашої галузі! Приєднуйтесь до ЕКСПЕДИЦІЇ WIX Filters і знайдіть задоволення від дегустації, вивчення і переживання того що є найкраще! Учасники програми, які в період з березня по кінець липня отримають позиції на перших щаблях рейтингу програми, отримають 20 запрошень на двох у спільну поїздку! Реєструйтеся і будьте з нами!

WIX Filters

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ

Слідкуйте за спеціальними заходами, в яких на переможців чекають більше 300 речових призів і 40 000 додаткових балів! Варто бути активним - не зволікайте, увійдіть і перевірте, як можна отримати додаткові винагороди! Зробіть це якомога швидше! Вже в цей момент, ТОЧНО відбувається спеціальний конкурс, який не може пройти без вас!

WIX Filters

Ви були з нами минулого року? Досягніть більшого в цьому році, і ми будемо вдячні за Ваші зусилля. Якщо Ви перевищите результат попереднього етапу, ми надамо Вам 20% премії від збільшення вартості покупок! Якщо Ви поділяєте наш підхід, і щороку прагнете бути кращими, у вашій кишені буде 20% премії! УСПІХІВ!

АКТИВНИЙ БЕРЕЗЕНЬ - З НАГОРОДАМИ!

Не зволікайте - зареєструйтеся у WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019 зараз, і Ви можете заробити подвійно! Зареєструйтесь у програмі в березні, придбайте фільтри WIX Filters мінімум на 1 ГРН і отримайте 10 додаткових балів. Якщо до 31 березня Ви перетнете перший поріг покупок (4.000 ГРН) то отримаєте від нас ще 10 балів!

Пам'ятайте - перший місяць завжди найкращий! Додаткові балли чекають вашого руху.