WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019
 
 
Strona główna

FAQ. У ВАС Є ПИТАННЯ? МИ ВІДПОВІДАЄМО!

Ми зібрали найбільш поширені питання про програму та підготували вичерпні, тематично розділені відповіді. Ми прагнемо розвіяти всі Ваші сумніви - швидко і зручно!

Загальні правила та реєстрація

Хто може бути Учасником WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019?

Учасником Програми може бути будь-яка юридична або фізична особа, що здійснює господарську діяльність та купує фільтри торгової марки WIX Filters у постачальників, перерахованих у списку на інтернет-сторінці www.akciya.wix.ua. У програмі обліковуються лише покупки брутто (з ПДВ), здійснені з оформленням видаткових накладних.
Партнерами нашої Програми є лише постачальники, перераховані у списку на інтернет-сторінці Програми. Вартість Ваших покупок у постачальників, які не є партнерами нашої Програми, не буде обліковуватися у WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019.
Це залежить від ситуації:
ТАК, якщо кожен з цих пунктів є окремо зареєстрованим господарським суб’єктом та якщо має окремий унікальний ідентифікаційний номер платника податків, при цьому для кожного суб'єкту потрібна реєстрація з використанням різних електронних адрес (не може бути двох однакових адрес e-mail для різних учасників Програми).
НІ, якщо ці пункти є лише різними місцями здійснення однієї господарської діяльності, у рамках одного господарського суб’єкту - одного ідентифікаційного номеру платника податків.
НА ЖАЛЬ, НІ.
Компанії, перераховані у списку на інтернет-сторінці, які фігурують як «Постачальники», не можуть брати участь у WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019.
Нагороди тісно пов’язані з вартістю брутто покупок фільтрів WIX Filters. Чим вища вартість покупок, зафіксованих на акаунті Учасника, тим вищого закупівельного порогу досягне Учасник і тим більше балів він зможе обміняти на нагороду. Чим більше витрачаєте - тим більше здобуваєте!
Нагороди можна вибирати з Каталогу нагород після завершення Програми й оголошення кінцевого рейтингу, тобто з 13 до 19 серпня 2019 року. Замовити нагороду можна буде лише і виключно у профілі Учасника у вкладці «Каталог нагород».
Усі нагороди будуть вислані поштою або кур’єрською службою після завершення Програми.
Головні призи цього року - одна з двадцяти поїздок на двох у ЕКСПЕДИЦІЮ WIX FILTERS в Польщі.
Головні нагороди будуть призначатися відповідно до рейтингу в порядку спадання та водночас - після досягнення мінімального закупівельного порогу. Організатор видає відповідний купон, що дає Учаснику право скористатися головною нагородою.
TAK.
Достатньо правильно зареєструвати свою компанію та вказати постачальників, у яких купуєте фільтри WIX Filters. Ваш результат, що є сумою покупок у вказаних Вами постачальників, автоматично з’явиться на Вашому акаунті у першому тижні кожного місяця після Вашої реєстрації.
Результати закупок від даного постачальника будуть реєструватися з початку місяця, в якому Учасник Програми вказав постачальника.
Вартість Ваших покупок за попередній місяць ми оновлюємо у перший тиждень кожного місяця. На підсторінці «Статус імпорту» можна перевірити статус імпорту даних від окремих постачальників.
Вартість Ваших покупок за попередній місяць ми оновлюємо у перший тиждень кожного місяця. На підсторінці «Статус імпорту» можна перевірити статус імпорту даних від окремих постачальників.
Так, до поточного списку постачальників можна вносити додаткового постачальника. Достатньо увійти у програму та на підсторінці «Редагування акаунта» додати додаткового постачальника фільтрів WIX Filters.
Немає обмежень на вартість зареєстрованих покупок. На акаунті Учасника акції обліковується фактична вартість брутто покупок фільтрів WIX Filters, придбаних з оформленням видаткових накладних у постачальників, вказаних Учасником.
НА ЖАЛЬ, НІ. У програмі будуть обліковуватися лише покупки, здійснені з оформленням видаткових накладних. Завдяки ідентифікаційному номеру платника податків, вказаному в накладній, вартість Вашої покупки буде обліковуватися один раз на місяць на Вашому акаунті Учасника. Кожного разу слід подбати про оформлення видаткових накладних.
Коли і яким чином я можу звернутися з рекламацією щодо вартості моїх покупок? Рекламації щодо вартості покупок, представлених на підсторінці «Мої покупки», можна пред'явити, заповнивши форму, доступну після натискання іконки , яка з’являється при кожній вартості. Рекламації можна надсилати не пізніше кінця місяця для вартостей за попередній місяць. Наприклад: якщо помилкова вартість стосується покупок з квітня, то рекламації стосовно цієї вартості можна подавати не пізніше 31 травня 2019 року. Винятком є пред'явлення рекламацій за липень, які потрібно надіслати до 09.08.2019 р. до 10 - ї години місцевого часу.