WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019
 
 
Strona główna

ЧІТКІ ПРАВИЛА!

РЕЄСТРУЄТЕСЬ У ПРОГРАМІ

Це просто - зареєструйтесь і подайте своїх постачальників фільтрів WIX Filters. З цього моменту ми зв'яжемося з постачальниками і перевіримо вартість Ваших замовлень. Це мінімум формальностей і максимум комфорту! У Вас є 5 місяців (01.03.-31.07.2019) для перетину порогів, збір балів і отримання запрошень у ЕКСПЕДИЦІЮ WIX FILTERS. Приєднуйтесь до нас прямо зараз!

КУПУЄТЕ З ОФОРМЛЕННЯМ ВИДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ФІЛЬТРИ WIX Filters

Здійснюйте покупки фільтрів у вказаних Вами постачальників. На початку кожного наступного місяця конкурсу система підводить підсумки та відображатиме значення брутто Ваших покупок. Таким чином, діючи за планом, Ви перевищуватимете наступні закупівельні пороги, а також зростати в конкурентному рейтингу для ЕКСПЕДИЦІЇ WIX FILTERS!

ОТРИМУЄТЕ ГАРАНТОВАНІ НАГОРОДИ

Кожен наступний поріг, перевищений у програмі, стає все більш привабливою винагородою на вашому рахунку. Збирайте бали на протязі 5 місяців програми, та у термін, зазначений в кабінеті Учасника, Ви зможете обміняти їх на гарантовані призи з нашого каталогу! А якщо хочете поїхати у ЕКСПЕДИЦІЮ WIX FILTERS, то після завершення змагань Ви повинні бути серед 20 кращих Учасників. Це можливо?

FILTRON

СПИСОК ДИСТРИБУТОРІВ

Ось Ваші двері до каталогу винагород WIX FILTERS! Перевірте, чи користуєтеся Ви послугами дистриб'юторів, які співпрацюють з нами в WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019.

Більше
FILTRON

ПРАВИЛА

Варто знати правила в кожному конкурсі! Ми наполегливо запрошуємо ознайомитися з повними правилами WIX FILTERS ALWAYS WIN і супровідними акціями: ЕКСПЕДИЦІЯ WIX Filters i ОТРИМАЙТЕ ГАРАНТОВАНІ НАГОРОДИ.

Більше

Беручи активну участь в програмі WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019, Ви можете отримати:

  • ряд гарантованих речових призів або подарункових карток з Каталогу Нагород,
  • ексклюзивну ЕКСПЕДИЦІЮ WIX Filters для Вас і супроводжуючої особи,
  • додатковий бонус 20% за перевищення минулорічного результату покупки,
  • призи та додаткові бали у спеціальних заходах,
  • пакет маркетингової візуалізації.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ!
Дізнайтеся правила, зареєструйтесь, вкажіть своїх постачальників - дистриб'юторів продукції WIX FILTERS і отримайте винагороду! Якщо Ви активні - можете розраховувати на гарантовані нагороди вже на початку вашої пригоди! УСПІХІВ!